Nahoru

O nás

Pod zkratkou ARS se skrývá celý název společnosti AXIOM REAL spol. s.r.o. , která je zaměřená nejen na čištění povrchů od graffiti ale také na mytí fasád od atmosférických a organických nečistot, tryskání různých povrchů německým systémem TORBO a aplikaci ochranných antigraffiti nátěrů. Jsme schopni pracovat jak v dílčích zakázkách tak v kompletním systému práce na klíč (opravy  omítek/fasád, nové barevné nátěry, aplikace ochranných nátěrů, zajištění následné údržby povrchů). V České republice působíme již více než 21 let a na trhu jsme dosáhli pozici jednoho z nejlepších odborníků na čištění a ochranu povrchů staveb. Každoročně se na nás obrací řada soukromých majitelů, společenství vlastníků, družstev a správců nemovitostí, jimž pomáháme řešit jejich problémy. Nabízíme dlouholeté zkušenosti získané při realizaci největších „antigraffiti“ projektů v ČR. 

 

Odstraňování graffiti

Poškodili Váš majetek sprejeři? My to vyřešíme. Odstranění graffiti je možné z přírodního i umělého povrchu bez poškození původního nátěru a zanechání zbytků sprejerské barvy či stínů. Máme v oboru odstraňování graffiti dlouholeté zkušenosti z ČR i zahraničí. Náš postup je podložen získanými certifikáty, a pokud přece jen graffiti nedokážeme beze zbytku odstranit, nic nám neplatíte.

Číst více
Antigrafitti nátěry

Samotné odstranění graffiti je jen půl cesty k cíli. Ideální je ihned aplikovat antigraffiti nátěr, který ochrání fasádu a pomůže daleko snadněji odstranit případné další graffiti. S antigraffiti nátěry již odstraňujete další výtvory sprejerů jen za našeho poradenství a s námi dodanými prostředky. Do problematiky odstraňování graffiti a aplikace antigraffiti nátěrů Vás rádi zaškolíme.

Číst více