Nahoru

Odstranění graffiti

Soukromí vlastníci i statní správa evidují každoročně nemalé škody na svém majetku způsobené nelegálně vytvořenými graffiti. Náklady na dlouhodobou ochranu osobního i státního majetku ohroženého sprejery dokáže výrazně snížit komplexnost našich služeb v oblasti odstraňování graffiti a aplikace antigraffiti nátěrů s jejichž pomocí se nové výtvory vandalů snadněji odstraňují.  Sestavili jsme vlastní Antigraffiti program, jež mimo dvou hlavních výše popsaných činností, zahrnuje také  průběžný monitoring ohrožených objektů a dohled nad prostředky vynaloženými na odstraňování graffiti. Antigraffiti program od společnosti ARS garantuje vysokou kvalitu a odbornost služeb spojených s odstraňováním graffiti.

Odstraňování graffiti:

Řešíte problém graffiti poprvé? Podívejte se tedy, co vše pro Vás můžeme v oblasti ochrany Vašeho majetku proti graffiti udělat:

  • Z fasády i jiného povrchu je možné odstranit nejen graffiti, tagy či nápisy různými psacími potřebami, ale umíme si poradit také s plakáty, nálepkami či samotnými zbytky lepidla
  • Nejčastěji ošetřujeme fasády, zdi, dveře, karoserie aut, výtahy, garážová vrata atd.
  • Chráníme přírodní i umělé povrchy aplikací preventivních  antigraffiti nátěrů se zárukou až 6 let
  • Po aplikaci antigraffiti nátěru od nás můžete očekávat následný servis – další odstraňování graffiti (nových) na 1 až 3 roky zdarma  
  • Provozujeme také Nonstop servis, kdy provádíme odstranění graffiti do 12 hodin od oznámení
  • O vaši fasádu se postaráme komplexně – poskytujeme stavební opravy, rekonstrukce fasád i omítek, fasádní nátěry a antigraffiti nátěry
  • Pro města, firmy i správce družstevního majetku navrhujeme kompletní řešení antigraffity problematiky
  • Školíme techniky či správce objektů, aby dokázali bezpečně odstraňovat graffit i pomocí námi dodaných prostředků
  • Poradenství a prodej vhodných antigraffiti nátěrů zajišťujeme i pro naše partnery z řad stavebních firem. Na jejich zakázkách pak můžeme převzít i záruku a poskytnout následný servis včetně odstraňování nových graffiti na rok zdarma.

Je také pravdou, že na rozdíl od dílčího a jednorázového odstranění graffiti působí kontinuální úsilí na sprejery a nutí je, aby svou činnost realizovali v méně chráněných lokalitách anebo ideálně na oficiálních plochách. Komplexní program odstraňování graffiti tak částečně zamezuje vandalismu a kromě ochrany majetku má význam také pro prevenci kriminality ve městech. Již několik průzkumů veřejného mínění upozornilo na to, že obyvatelstvo vnímá poškozování fasád prostřednictvím graffiti hodně citlivě a od vedení městských částí očekává rychlé a dlouhodobé řešení situace. 

Odstraňování graffiti

Poškodili Váš majetek sprejeři? My to vyřešíme. Odstranění graffiti je možné z přírodního i umělého povrchu bez poškození původního nátěru a zanechání zbytků sprejerské barvy či stínů. Máme v oboru odstraňování graffiti dlouholeté zkušenosti z ČR i zahraničí. Náš postup je podložen získanými certifikáty, a pokud přece jen graffiti nedokážeme beze zbytku odstranit, nic nám neplatíte.

Číst více
Antigrafitti nátěry

Samotné odstranění graffiti je jen půl cesty k cíli. Ideální je ihned aplikovat antigraffiti nátěr, který ochrání fasádu a pomůže daleko snadněji odstranit případné další graffiti. S antigraffiti nátěry již odstraňujete další výtvory sprejerů jen za našeho poradenství a s námi dodanými prostředky. Do problematiky odstraňování graffiti a aplikace antigraffiti nátěrů Vás rádi zaškolíme.

Číst více