Nahoru

Odstranění graffiti ceník

 

Vzhledem k tomu, že cena čištění povrchu je kromě míry znečištění výrazně ovlivněna jeho členitostí, výškou, materiálem a rozlohou, není možné vytvořit jednoznačný univerzální ceník prací. V případě zájmu o stanovení ceny pro konkrétní budovu se prosím na nás obraťte telefonicky či emailem. Pokud nám poskytnete podrobnější informace, posoudíme možnosti velmi rychle a vytvoříme Vám zdarma cenovou nabídku na míru.

 

Odstraňování graffiti

Poškodili Váš majetek sprejeři? My to vyřešíme. Odstranění graffiti je možné z přírodního i umělého povrchu bez poškození původního nátěru a zanechání zbytků sprejerské barvy či stínů. Máme v oboru odstraňování graffiti dlouholeté zkušenosti z ČR i zahraničí. Náš postup je podložen získanými certifikáty, a pokud přece jen graffiti nedokážeme beze zbytku odstranit, nic nám neplatíte.

Číst více
Antigrafitti nátěry

Samotné odstranění graffiti je jen půl cesty k cíli. Ideální je ihned aplikovat antigraffiti nátěr, který ochrání fasádu a pomůže daleko snadněji odstranit případné další graffiti. S antigraffiti nátěry již odstraňujete další výtvory sprejerů jen za našeho poradenství a s námi dodanými prostředky. Do problematiky odstraňování graffiti a aplikace antigraffiti nátěrů Vás rádi zaškolíme.

Číst více